• Pieninis, apvalios formos šokoladas su traškiais priedais. Išskirtinis švelnaus šokolado derinys su kakaviniais sausainiais ir pieninio šokolado saldainiais, kurių spalvos išgautos iš natūralių dažiklių.
  • ŠOKOLADINĖS PLANETOS – tai unikalaus dizaino gaminiai, kuriuos sukurti įkvėpė kosmoso temos aktualumas šiandieniniame pasaulyje, pirmosios turistinės kelionės į kosmosą. Ši idėja gimė dėl išskirtinės šokolado formos ir įvairių priedų sukurtų reljefų panašumo su tikromis planetomis! Šiam unikaliam gaminiui įprasminti, buvo sukurta elegantiška, auksu puošta pakuotė su rankenėle, skirta dovanai.

    ŠOKOLADINĖ SVAJONIŲ PLANETA – tai pieninis, apvalios formos šokoladas su traškiais priedais. Išskirtinis švelnaus šokolado derinys su kakaviniais sausainiais ir pieninio šokolado saldainiais, kurių spalvos išgautos iš natūralių dažiklių. Ši šokoladinė planeta tikrai patiks mažiesiems smaližiams!

    – Švelnus pieninis šokoladas.
    – Gausiai praturtintas traškiais kakavinių sausainių gabalėliais (13 %).
    – Papuoštas spalvotais dražė saldainiais (10 %).

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Pieninis šokoladas su traškiais sausainiais ir dražė saldainiais ŠOKOLADINĖ „SVAJONIŲ PLANETA“, 300 g”

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti