1. PREKIŲ PASIRINKIMAS.
Išsirinkite norimą prekę ir norimą svorį, arba prekių kiekį, bei malimo būdą (kavai) ir spauskite mygtuką "pridėti į krepšelį". Norėdami rinktis toliau, grįžkite į prekių sąrašą. Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Jūsų krepšelis".  Čia galite koreguoti savo pasirinkimą.


2. UŽSAKYMAS.
Suformavę užsakymą spauskite mygtuką "Toliau" ir atsivėrusiame lange į tuščius laukelius įrašykite būtiną informaciją, pasirinkite Jums patogų pristatymo būdą.  
Jei turite pastabų dėl užsakymo vykdymo, pristatymo ir pan., įrašykite juos "žinučių" skyrelyje.
Tai atlikę spauskite mygtuką "Patvirtinti užsakymą" ir Jūsų užsakymas bus išsiųstas.

3. UŽSAKYMO PATVIRTINIMAS IR VYKDYMAS.
Gavę Jūsų užsakymo apmokėjimą, išsiųsime prekes nurodytu prekių gavimo adresu. Užsakymas pradedamas vykdyti iškart, o kai pinigai patenka į mūsų sąskaitą - prekės išsiunčiamos užsakovui. Užsakius virš 20 Eurų per Lietuvos paštą pristatysime nemokamai, perkant už 30 Eurų, pristatymas nemokamai bus į Jūsų artimiausią ,,DPD Pickuk" siuntų tašką. Perkant virš 35 Eur. nemokamas prekių pristatymas su DPD jūsų nurodytu adresu.

4. PREKIŲ PRISTATYMAS.
Po apmokėjimo, kai pinigai pateks į mūsų sąskaitą, Jūsų užsakymas per parą (išskyrus šventines dienas) bus išsiųstas per Jūsų pasirinktas siuntas, į bet kuri  Lietuvos miestą ar miestelį nurodytu adresu.
 


Perkamiausios

Informacija